• دفتر مرکزی : 91012435 - 73662030- 021 (30 خط ویژه)
 • نرم افزار هوشمند مدیریت مشتریان الماس - Almas CRM

مسیر سایت

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان یا همان CRM همانطور که از نام این نرم افزار برمی آید جهت ثبت، ذخیره و گزارش گیری از اطلاعات مشتری فعلی و احتمالی شرکت کاربرد دارد. از امکانات اصلی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) می توان ثبت و بایگانی اطلاعات مخاطبین و ثبت وظایف و درخواستهای مورد نیاز مخاطب خاص را نام برد. از سوی دیگر دریافت گزارشات و اطلاعات لحظه ای نیز از امکانات مورد نیاز تمامی این گونه نرم افزارها می باشد.

همانطور که می دانید هزینه فروش به یک مشتری قدیمی بسیار کمتر از فروش به یک مشتری جدید می باشد. به همین دلیل با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا همان نرم افزار CRM شما می توانید پس از بایگانی و ثبت اطلاعات مشتریان با استفاده از روشهای مختلف موجود در این قبیل نرم افزارها محصولات و خدمات جدید خود را به مشتری اطلاع رسانی نمایید، و از سوی دیگر بصورت دوره ای با مشتریان خود در ارتباط باشد. از طرف دیگر با توجه به اینکه هیچگونه اطلاعاتی از مشتریان خود را فراموش و یا گم نخواهید کرد مشتری اعتماد بیشتری به شما نموده و علاوه بر انجام عملیات فروش، عملیات رابطه سازی نیز بصورت خودکار انجام خواهد شد.

از مزایای دیگر نرم افزار CRM می توان به قطع وابستگی به نیروهای کاری اشاره کرد. اکثر شرکتهای کوچک و متوسط اطلاعات بسیار زیادی از مشتریان خود را دسته بندی و بایگانی نمی نمایند و اکثر این اطلاعات نزد منشی و یا مدیر فروش شرکت می باشد. در صورتی که منشی شرکت کار را ترک نماید، باعث از بین رفتن اطلاعات بسیار زیاد و حساسی از شرکت می شود. از سوی دیگر با شروع به کار منشی جدید می بایست تمام اطلاعات و آموزشهای لازم را از ابتدا توضیح داد. اما با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان الماس شما به هیچ وجه دچار این قبیل مشکلات کاری نخواهید شد.

یکی از مزایایی که نرم افزار مدیریت مشتریان الماس را از رقبا متمایز ساخته است جدا از بحث امکانات، قیمت و سادگی کار با نرم افزار بخش ویدئوهای آموزشی مجزا و انحصاری این شرکت می باشد. تمام مشتریان نرم افزار مدیریت مشتری الماس با خرید نرم افزار فایلهای ویدئوی آموزشی مخصوصی دریافت خواهند کرد که دیگر نیاز به توضیح نرم افزار به نیروهای کاری خود نداشته باشند. این ویدئوها بصورت جداگانه برای نیروهای کاری مختلف اعم از منشی، حسابدار، بازاریاب، واحد فروش، مدیر داخلی و ... طراحی و آماده شده اند که در مدت زمانی کمتر از چند ساعت کلیه بخشهای مورد نیاز وی را آموزش داده و دیگر نگران مشکلات آموزش نیروهای کاری خود نخواهید بود. از طرف دیگر تهیه و ارسال مقالات آموزشی مختلف روی وب سایت این شرکت نیز راهنما و مرجع کاملی برای همکاران شما خواهد بود.

با توجه به اهمیت موضوع و همچنین استقبال بسیار زیاد شرکتهای کوچک و بزرگ از این گونه نرم افزارها، نرم افزارهای زیادی در سطح ایران و جهان برای این امر طراحی و راه اندازی شده است که هر یک نقاط ضعف و قوت خود را دارند. ما در نرم افزار CRM الماس تلاش کرده ایم تا بتوانیم نقاط قوت اینگونه نرم افزارها را شناسایی و ترکیب نموده و با قیمت بسیار مناسب تر نسبت به رقبایمان آنها را به مشتریان خود عرضه کنیم.
امیدواریم تلاشهای ما برای پیشبرد اهداف شما و سازمانتان موثر واقع گردد.

اخبار مهم سایت

 • امکانات کلی سامانه پیشرفته تلگرام

  به مناسبت پاییز برای اولین بار در ایران از سامانه دریافت تلگرام متصل به نرم افزار CRM الماس رونمایی شد. شما می توانید به تعداد نامحدود اکانتهای تلگرام را در سیستم ثبت نمایید و امکان دسترسی به هر اکانت تلگرام را برای افراد مختلف محدود نمایید. همچنین امکان ثبت تمام
  Read More
 • تماس با پشتیبان از طریق نرم افزار برای اولین بار در ایران

  شرکت الماس مفتخر است پیرو سیاست پیشتازی بازار مجددا برای اولین بار در ایران خدمت نوینی را به مشتریان عزیز ارائه نماید تماس با پشتیبان نرم افزار CRM الماس در بخش جدید پشتیبانی امکان تماس از داخل نرم افزار بدون هیچ هزینه برای مشتریان عزیز فراهم شده است. با استفاده
  Read More
 • نرم افزار اندروید مدیریت مکالمات متصل به CRM برای اولین بار در ایران

  پیرو سیاست پیشتازی بازار و مجددا برای اولین بار در ایران CRM الماس مفتخر است از امکان جدید خود رو نمایی کند نرم افزار مدیریت و ضبط مکالمات اندروید متصل به نرم افزار CRM با استفاده از این نرم افزار کم حجم و نصب آن روی گوشی تلفن همراه خود
  Read More
 • 1
 • 2
 • 3

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی:
تهران، فرمانیه، دیباجی شمالی، 
تلفن: 73662030- 021
        91012435- 021
دفتر اراک:
خ امام خمینی(ره)، روبروی 12 متری ملک
تلفن: 33868 - 086 (14 خط) 

دفتر اصفهان:
حدفاصل سیمین و ارتش، کوچه 40
تلفن: 37759105 - 031

دفتر قم:
خیابان 19 دی

تلفن: 37504334- 025

پشتیبانی با تلگرام: 09388522832
کانال تلگرام الماس:
@almascrm

مراحل پیشرفت پروژه

نسخه تحت وب:

70%
حسابداری شرکتی:
60%
گزارش ساز:
70%