• دفتر مرکزی : 91012435 - 73662030- 021 (30 خط ویژه)
 • نرم افزار هوشمند مدیریت مشتریان الماس - Almas CRM

مسیر سایت

تنظیمات اصلی نرم افزار

با ورود به بخش تنظیمات می توانید بخشهای مختلف نرم افزار را تنظیم نمایید.

- تنظیم فایلها

در این بخش می توانید مسیر ذخیره فایلها در کامپیوتر را تعیین کنید. در نظر داشته باشید که این مسیر می بایست یک مسیر تحت شبکه و یک پوشه اشتراک گذاری شده در شبکه باشد تا تمام کاربران بتوانند فایلهای خود را در این مسیر ایجاد کنند.

در بخش نام کاربری سرور فایلها کافیست نام کامپیوتری که پوشه فایلها در آن قراردارد را وارد کرده و در بخش کلمه عبور رمز ویندوز آن کامپیوتر را وارد کنید.

- تنظیمات کالرآی دی

در این می بایست پورتی که دستگاه کالرآی دی شما به آن متصل است را انتخاب کنید. چنانچه پورت دستگاه شما در لیست وجود نداشت می توانید بصورت دستی آنرا وارد کنید. در ورود اطلاعات حتماً عبارت COM را بصورت صحیح وارد کنید.

- تنظیمات ایمیل

در این بخش می بایست آدرس ایمیل خود را به همراه رمز عبور وارد کنید. از بخش سرویس ایمیل نیز می توانید یکی از سرویس های یاهو یا جیمیل را انتخاب نموده و یا بصورت دستی سرویس ایمیل خود را تنظیم کنید.

در نظر داشته باشید برای اینکه بتوانید از سرویس جیمیل در نرم افزار استفاده کنید می بایست اکانت جیمیل خود را برای استفاده در نرم افزار تنظیم نمایید. در بخش زیر می توانید راهنمای این کار را مشاهده کنید.

- تنظیمات پیامک

در این بخش می توانید شماره سامانه پیامک، نام کاربری و رمز عبور پیامک خود را که قبلاً از الماس دریافت نموده اید وارد کنید.

- تنظیمات منشی

در این بخش می توانید دو منشی را تعریف نمایید که منشی اول منشی اصلی بوده و منشی دوم منشی رزور نامیده می شود. در صورتی که منشی اصلی از نرم افزار خارج شود از این پس اطلاعات کالرآی دی در کامپیوتر منشی رزرو نمایش داده می شود.

- تنظیمات گزارشات

در این بخش می توانید عنوان گزارشات، پاصفحه و سرصفحه گزارشات خود را تنظیم نمایید. این بخش همچنین در اکثر فرم های گزارش گیری بصورت لحظه ای قابل تغییر است.

- پیش شماره

در این بخش کد شهر خود را به صورت کامل وارد کنید. برای مثال کد تهران 021 و کد اراک 086 می باشد.

- یاد آوری تاریخ ها

در صورتی که شما چک خرج کنید این چک ها بصورت خودکار به شما یادآوری می شوند. در این بخش می توانید تنظیم کنید که چک های شما چند روز قبل و به چه کاربری می بایست یادآوری شوند.

- اطلاعات پایه

تمام شرکتها اطلاعاتی دارند که می بایست همیشه در دسترس باشد مانند آدرس ایمیل، کد پستی، شماره تلفن ها، شماره حسابها و سایر اطلاعات مورد نیاز منشی، در این بخش می توانید به سادگی این اطلاعات را وارد نموده تا کاربران در صفحه اصلی نرم افزار بتوانند از بخش اطلاعات ثابت شرکت که در نوار سمت چپ صفحه وجود دارد به راحتی به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

 

اخبار مهم سایت

 • امکانات کلی سامانه پیشرفته تلگرام

  به مناسبت پاییز برای اولین بار در ایران از سامانه دریافت تلگرام متصل به نرم افزار CRM الماس رونمایی شد. شما می توانید به تعداد نامحدود اکانتهای تلگرام را در سیستم ثبت نمایید و امکان دسترسی به هر اکانت تلگرام را برای افراد مختلف محدود نمایید. همچنین امکان ثبت تمام
  Read More
 • تماس با پشتیبان از طریق نرم افزار برای اولین بار در ایران

  شرکت الماس مفتخر است پیرو سیاست پیشتازی بازار مجددا برای اولین بار در ایران خدمت نوینی را به مشتریان عزیز ارائه نماید تماس با پشتیبان نرم افزار CRM الماس در بخش جدید پشتیبانی امکان تماس از داخل نرم افزار بدون هیچ هزینه برای مشتریان عزیز فراهم شده است. با استفاده
  Read More
 • نرم افزار اندروید مدیریت مکالمات متصل به CRM برای اولین بار در ایران

  پیرو سیاست پیشتازی بازار و مجددا برای اولین بار در ایران CRM الماس مفتخر است از امکان جدید خود رو نمایی کند نرم افزار مدیریت و ضبط مکالمات اندروید متصل به نرم افزار CRM با استفاده از این نرم افزار کم حجم و نصب آن روی گوشی تلفن همراه خود
  Read More
 • 1
 • 2
 • 3

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی:
تهران، فرمانیه، دیباجی شمالی، 
تلفن: 73662030- 021
        91012435- 021
دفتر اراک:
خ امام خمینی(ره)، روبروی 12 متری ملک
تلفن: 33868 - 086 (14 خط) 

دفتر اصفهان:
حدفاصل سیمین و ارتش، کوچه 40
تلفن: 37759105 - 031

دفتر قم:
خیابان 19 دی

تلفن: 37504334- 025

پشتیبانی با تلگرام: 09388522832
کانال تلگرام الماس:
@almascrm

مراحل پیشرفت پروژه

نسخه تحت وب:

70%
حسابداری شرکتی:
60%
گزارش ساز:
70%