درباره ما

کانون آگهی و تبلیغات الماس شهر

این کانون از سال 1380 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شروع به  فعالیت نمود. در ابتدا فعالیت این موسسه بر خدمات چاپی متمرکز بود که خدمات وب سایت به منظور تکمیل محصولات در سال 1382 به محصولات شرکت افزوده شد. با افزایش پرسنل شرکت و تنوع بسیار زیاد محصولات و ایجاد مشکلات خاص در خصوص مدیریت سفارشات و نیروها این موسسه اقدام به تولید نرم افزار مدیریت مشتری الماس برای مصرف داخلی خود نمود

با استفاده از نرم افزار فوق و مدیریت کامل سفارشات، محصولات، خدمات و از همه مهمتر مشتریان این شرکت توانست در کمتر از چند سال جایگاه مناسبی در بین شرکتهای همکار کسب نموده و به عنوان تنها نماینده استان مرکزی سالیان متمادی در نمایشگاه چاپ و تبلیغات حضور به هم رساند و اقدام به ارائه محصولات و خدمات خود نماید.

در سال 1392 تصمیم بر تجاری سازی محصول نرم افزار مدیریت مشتریان الماس گرفته شد و در نمایشگاه تبلیغات همان سال این نرم افزار رونمایی و در تعداد محدود به فروش رسید. از آن تاریخ تا کنون با توجه به نیاز صنایع مختلف به امکانات و بخش های مختلف و رعایت اصل سادگی نرم افزار بصورت هفتگی امکانات و قابلیت های بسیاری به نرم افزار افزوده شده و همچنان در حال گسترش می باشد.

با توجه به اینکه شرکت های بسیاری در حال استفاده از این نرم افزار می باشند هر روز بر امکانات، قابلیتها و مزایای این نرم افزار افزوده شده و سعی بر آن است که با نصب نرم افزار مدیریت مشتریان الماس شما از نصب انواع نرم افزارهای دفترچه تلفن، کالر آی دی، حسابداری، مدیریت وظایف، ارسال ایمیل، ارسال فکس، ارسال پیامک، نرم افزار بازاریابی و ده ها نرم افزار دیگر بی نیاز شده و تمام اقدامات خود را در یک نرم افزار انجام دهید.

همچنین سادگی استفاده از نرم افزار و عدم نیاز به آموزش یکی از مهمترین اهداف و سرلوحه تمام بخشها و امکانات این سامانه می باشد.

امید است بتوانیم قدمی هر چند کوچک در رشد و ترقی کشور عزیزمان داشته باشیم.

مصطفی آراسته

 

کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت راهبرد ارتباط ملل می باشد.