چرا الماس ؟

چرا الماس:

الماس شهر هستیم و با افتخار اعلام می کنیم که ما هنر ارزش آفرینی داریم. همواره بر این تفکر هستیم که ایجاد صحیح ارزش های پایه ای مهم است اما به کار گیری صحیح آنها در سطح مدیران و کارمندان از درجه اهمیت بالاتری  برخوردار است. سعی می کنیم آنچه می آفرینیم و آنچه عمل می کنیم را با مدیران توانمند  به اشتراک بگذاریم .

 

 

• کار تیمی در الماس:

الماس شهر توانسته است در سطوح مختلف سازمان، تیم مدیریت، تولید، بازاریابی، فروش، منابع انسانی و اداری ، مالی، استقرار و پشتیبانی را در راستای  نیل به اهداف سازمانی خود به کار گیرد.

• انگیزش و نوآوری:

الماس شهر با ایجاد نواوری و انگیزه در سازمان خود توانسته است  تیم متخصص و ماهر خود را به ارائه ی ایده های نوین تشویق نماید و با این روش فرآیند های سازمانی خود را بهبود بخشد.

• متمایز بودن :

الماس شهر هستیم و تمایز را به عنوان یک اصل اساسی  در نظر گرفته‌ایم تا بر اساس درخواست مدیران توانمند ، محصول مورد نیاز آنها را آماده کرده و در اختیارشان قرار دهیم تا رضایت کامل آنها را برآورده سازیم، ارتقاء دانش و مهارت خود را در جهت نوین بودن محصولات با تمام وجود در پیش گرفته‌ایم تا به توانیم به عنوان یک ارزش مهم سازمانی به مشتریان خود ارائه دهیم.

• مسئولیت در قبال تعهدات خود:

در لماس شهر ما در تلاشیم تا در قبال مشتریان نسبت به تعهدات خود در نهایت صداقت و وفاداری پاسخگو باشیم. منافع سازمانی را به منافع شخصی خود ترجیح داده و در تکاپو هستیم تا توانمندی‌های خانواده الماس را ارتقاء بخشیده و از این دانش و مهارت در جهت انجام وظایف فردی و گروهی یاری جوییم.

• اعتماد و صداقت:

برای حفظ اعتبار و سابقه نیک الماس شهر، فعالیت‌ها و تعهدات خود را با صداقت انجام داده و کسب اعتماد مشتری را در ارجعیت قرار می‌دهیم. شفافیت در کردار و گفتار  را از  ملزومات کار خویش می دانیم.

• حفظ احترام و کرامت انسانی:

به رسمیت شناختن حقوق و کرامت انسانی برای خانواده  الماس شهر که متشکل از مدیران، کارکنان و مشتریان می‌باشد را از مهمترین وظایف خود دانسته و به آن ارج می‌نهیم، و حفظ ان را  به عنوان یک اصل جدایی ناپذیر ارزش سازمانی خود دانسته و به آن احترام می‌گذاریم.

 

کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت راهبرد ارتباط ملل می باشد.