• دفتر مرکزی : 91012435 - 73662030- 021 (30 خط ویژه)
 • نرم افزار هوشمند مدیریت مشتریان الماس - Almas CRM

مسیر سایت

احساسات افراد دلیل بسیار محکمی است برای اینکه به آنچه می گویند عمل کنند

(0 رای‌ها)

 عنوان یک کارآفرین، احتمالا زمان زیادی را صرف نگرانی در مورد داده‌ها و متریک‌ها می‌کنید. همه‌ی این نگرانی‌ها لازم است، اگر شما بخواهید یک برند رقابتی ایجاد کنید. اما اگر شما می‌خواهید یک حماسه ایجاد کنید، یا یک برند ماندگار و اگر می‌خواهید یک جنبش اجتماعی شروع کنید بهتر است برخی تصمیم‌گیری‌ها را با قلب خود بگیرید. اگر شما یک کارآفرین باشید، شما کارهای زیادی در کسب‌وکارتان انجام می‌دهید، شما در حال تلاش برای فروش، پرداخت، تصمیم‌گیری و غیره هستید. کوین رابرتز مدیرعامل شرکت Saatchi & Saatchi می‌گوید: زمانی برای تفکر منطقی وجود ندارد. تصمیمات بزرگ را با قلب خود و تصمیمات کوچک و کم اهمیت را با سر و عقل خود بگیرید.
ساعتچی اند ساعتچی (Saatchi & Saatchi) یکی از بزرگ‌ترین آژانس‌های تبلیغاتی آمریکا است که با 140 شعبه در 76 کشور دنیا، بیش از 6500 پرسنل دارد. این آژانس در سال 1970 در لندن تاسیس شد، اما هم‌اکنون در نیویورک مستقر است. کوین رابرتز از سال 1997 رهبری آن را به عهده گرفته است.
رابرتز متولد انگلیس است و به عنوان یک مدیر اجرایی در سراسر جهان کار کرده است. وی در سن 32 سالگی رئیس هیئت‌مدیره شرکت پپسی در خاورمیانه شد و از آن زمان تبدیل به یک نیروی قوی در تبلیغات جهانی شده است. کتاب “علائم عشق: آینده‌ای فراتر از برندها” اثر وی در سال 2004 منتشر شد و تاکنون به 18 زبان دنیا منتشر شده است. رابرتز در این کتاب معتقد است که تبلیغات یکی از این سه گزینه را باید انجام دهد:
1) منجر به خنده مردم شود
2) باعث گریه‌ی آن‌ها شود
3) مردم را به فکر کردن وادار کند. به عبارت دیگر تبلیغات نیاز دارد تا با مردم در سطح عاطفی ارتباط برقرار کند و احساس آن‌ها را برانگیزد.
من فکر می‌کنم در حال حاضر ساخت برند مهم نیست، چیزی که اکنون اهمیت دارد ساخت یک جنبش، حماسه است. اپل یک برند نیست، بلکه یک جنبش است؛ به همین دلیل است که مردم یک رابطه‌ی احساسی با آن برقرار کرده‌اند، اما سامسونگ یک برند است.
یکی از تبلیغات مورد علاقه‌ی رابرتز تبلیغات New Zealand Telecom که تبلیغ “پدر و پسر” نامیده می‌شود، است. این تبلیغ رابطه‌ی یک پدر با پسرش در در طول زمان نشان می‌دهد که در نهایت پسر رشد می‌کند و درست مانند پدرش در آغاز تبلیغ می‌شود. رابرتز مب‌گوید این تبلیغ یک تبلیغ اثرگذار است. این آگهی قصد دارد احاسات مردم را برانگیزد و به آن‌ها بگوید با خانواده خود تماس بگیرید. رابرتز می‌گوید این تبلیغ باعث می‌شود که مردم گریه کنند و سپس با پدر خود تماس بگیرند که دقیقا چیزی هست که می‌خواستیم. احساسات باعث می‌شود مردم به آن‌چه که می‌گویید عمل کنند. به عنوان یک کارآفرین این بهترین چیزی است که می‌توانید از آن بهره‌برداری کنید.

اخبار مهم سایت

 • امکانات کلی سامانه پیشرفته تلگرام

  به مناسبت پاییز برای اولین بار در ایران از سامانه دریافت تلگرام متصل به نرم افزار CRM الماس رونمایی شد. شما می توانید به تعداد نامحدود اکانتهای تلگرام را در سیستم ثبت نمایید و امکان دسترسی به هر اکانت تلگرام را برای افراد مختلف محدود نمایید. همچنین امکان ثبت تمام
  Read More
 • تماس با پشتیبان از طریق نرم افزار برای اولین بار در ایران

  شرکت الماس مفتخر است پیرو سیاست پیشتازی بازار مجددا برای اولین بار در ایران خدمت نوینی را به مشتریان عزیز ارائه نماید تماس با پشتیبان نرم افزار CRM الماس در بخش جدید پشتیبانی امکان تماس از داخل نرم افزار بدون هیچ هزینه برای مشتریان عزیز فراهم شده است. با استفاده
  Read More
 • نرم افزار اندروید مدیریت مکالمات متصل به CRM برای اولین بار در ایران

  پیرو سیاست پیشتازی بازار و مجددا برای اولین بار در ایران CRM الماس مفتخر است از امکان جدید خود رو نمایی کند نرم افزار مدیریت و ضبط مکالمات اندروید متصل به نرم افزار CRM با استفاده از این نرم افزار کم حجم و نصب آن روی گوشی تلفن همراه خود
  Read More
 • 1
 • 2
 • 3

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی:
تهران، فرمانیه، دیباجی شمالی، 
تلفن: 73662030- 021
        91012435- 021
دفتر اراک:
خ امام خمینی(ره)، روبروی 12 متری ملک
تلفن: 33868 - 086 (14 خط) 

دفتر اصفهان:
حدفاصل سیمین و ارتش، کوچه 40
تلفن: 37759105 - 031

دفتر قم:
خیابان 19 دی

تلفن: 37504334- 025

 

مراحل پیشرفت پروژه

نسخه تحت وب:

95%
حسابداری شرکتی:
90%
گزارش ساز:
80%