• دفتر مرکزی : 91012435 - 73662030- 021 (30 خط ویژه)
 • نرم افزار هوشمند مدیریت مشتریان الماس - Almas CRM

بخش حسابداری این نرم افزار شامل بخشهای متنوع حسابداری است و امکان رقابتی این بخش نیز در این امکان خلاصه می گردد که شما جهت کار با بخش حسابداری این نرم افزار هیچگونه نیازی به دانش قبلی در خصوص حسابداری ندارید. از بخشهای اصلی این بخش می تواند به موارد ذیل اشاره نموده:

 

1- ثبت دریافت نقدی: در بخش دریافت نقدی می توانید با انتخاب مشتری و تعیین تاریخ و مبلغ و نوع پرداخت که نقدی یا کارت خوان می باشد وجوه دریافتی خود را ثبت نمایید.

2- ثبت فیش دریافتی: در این بخش می توانید فیش هایی که افراد به حساب شما واریز نموده اند را ثبت و بایگانی نمایید.

3- ثبت مانده حساب اول دوره: در این بخش در صورتی که افراد قبل از اینکه با این نرم افزار شروع به فعالیت کنید بدهکار یا بستانکار باشند می توانید حساب آنها را بدهکار یا بستانکار کنید.

4- ثبت پرداخت نقدی:در این بخش می توانید کلیه پرداخت های نقدی خود را چه از صندوق و چه از بانک ثبت نمایید.

5- پرداخت چک:در بخش پرداخت چک نرم افزار مدیریت مشتری الماس شما می توانید اقدام به ثبت چک های پرداختی از دسته چک های خود نمایید. سیستم چند روز قبل از تاریخ چک پیغام یادآوری به همراه کسری موجودی شما را نمایش خواهد داد.

6- دریافت چک:در این بخش می توانید چک های دریافت شده از مشتریان خود را ثبت و بایگانی نمایید. سیستم بصورت خودکار چند روز قبل از تاریخ چک پیامکی برای مشتری ارسال می نماید و به وی یادآوری می شود که موجودی چک خود را تأمین نماید.

7- مدیریت چک ها:در این بخش می توانید تمام چک های دریافتی و پرداختی خود را مدیریت نموده، اقدام به نقد کردن چک مشتری، خرج کردن چک، برگشت زدن چک و ... نمایید.

8- ثبت سند حسابداری:در این بخش می توانید اگر طرف حساب شما به دلایلی غیر از خرید و فروش و دریافت و پرداخت بدهکار یا بستانکار می گردد بصورت سند حسابداری، مورد را ثبت نمایید.

9- مانده حساب اشخاص:در این بخش از نرم افزار هوشمند مدیریت مشتریان الماس می توانید کل مانده حساب بدهکاران و بستانکاران و همچنین کل هزینه ها و درآمد ها را مشاهده نمایید.

10- دفتر روزنامه:این بخش دفتر روزنامه کلیه فعالیت های حسابداری شما می باشد.

11- دفتر کل: در این بخش می توانید کل حسابهای یک شخص خاص را مشاهده و اقدام به تهیه گزارش نمایید.

12- انتقال وجوه بانک و صندوق: در این بخش می توانید وجوه خود را بین صندوق و بانک انتقال داده و یا از بانک انتقال به حساب افراد را انجام دهید.

13- موجودی صندوق: در این بخش می توان موجودی کلیه بانکها و صندوق ها را مشاهده نمود.

14- تنظیم سرفصلهای حسابداری: در این بخش می توانید تمام سرفصلهای حسابداری اعم از هزینه ها، درآمد ها، خرید و فروشها و ... را ایجاد و مدیریت نمایید.

15- معرفی بانک و صندوق: در این بخش می توانید بانک ها و صندوق های خود را ایجاد، ویرایش و یا موجودی آنها را تنظیم نمایید.

16- اصلاح و حذف سند:در صورتی که هر سندی را اشتباه به ثبت رساندید در این بخش می توانید اقدام به اصلاح و یا حذف سند نمایید.

اخبار مهم سایت

 • امکانات کلی سامانه پیشرفته تلگرام

  به مناسبت پاییز برای اولین بار در ایران از سامانه دریافت تلگرام متصل به نرم افزار CRM الماس رونمایی شد. شما می توانید به تعداد نامحدود اکانتهای تلگرام را در سیستم ثبت نمایید و امکان دسترسی به هر اکانت تلگرام را برای افراد مختلف محدود نمایید. همچنین امکان ثبت تمام
  Read More
 • تماس با پشتیبان از طریق نرم افزار برای اولین بار در ایران

  شرکت الماس مفتخر است پیرو سیاست پیشتازی بازار مجددا برای اولین بار در ایران خدمت نوینی را به مشتریان عزیز ارائه نماید تماس با پشتیبان نرم افزار CRM الماس در بخش جدید پشتیبانی امکان تماس از داخل نرم افزار بدون هیچ هزینه برای مشتریان عزیز فراهم شده است. با استفاده
  Read More
 • نرم افزار اندروید مدیریت مکالمات متصل به CRM برای اولین بار در ایران

  پیرو سیاست پیشتازی بازار و مجددا برای اولین بار در ایران CRM الماس مفتخر است از امکان جدید خود رو نمایی کند نرم افزار مدیریت و ضبط مکالمات اندروید متصل به نرم افزار CRM با استفاده از این نرم افزار کم حجم و نصب آن روی گوشی تلفن همراه خود
  Read More
 • 1
 • 2
 • 3

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی:
تهران، فرمانیه، دیباجی شمالی، 
تلفن: 73662030- 021
        91012435- 021
دفتر اراک:
خ امام خمینی(ره)، روبروی 12 متری ملک
تلفن: 33868 - 086 (14 خط) 

دفتر اصفهان:
حدفاصل سیمین و ارتش، کوچه 40
تلفن: 37759105 - 031

دفتر قم:
خیابان 19 دی

تلفن: 37504334- 025

پشتیبانی با تلگرام: 09388522832
کانال تلگرام الماس:
@almascrm

مراحل پیشرفت پروژه

نسخه تحت وب:

70%
حسابداری شرکتی:
60%
گزارش ساز:
70%